sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyplatí se topit pomocí infrapanelů?

16.8.2017
 
Infratopení fungující na principu sálavého tepla je v posledních letech populární, ačkoliv nejde o převratnou novinku. Vyplatí se jako hlavní zdroj vytápění? 
 

Číst dál...

Moderní sálavé topení je úsporné

8.8.2017
 
Vytápět dnes můžete mnoha způsoby. Ovšem vytápět chytře tak, abyste ušetřili, už je trochu kumšt. Mnoho výrobců topných těles uvádí, že zrovna ta jeho jsou nejúspornější, ale z nejnovějších topných systémů tuto charakteristiku splňuje v podstatě pouze infra topení.
 

Číst dál...

Přemýšlíte nad zastřešením bazénu?

2.8.2017
 
Bazény jsou nezbytnou součástí každé moderní novostavby. Čím dál častěji volíme zastřešenou variantu. Systém zastřešení nabídne vyšší komfort. 
 

Číst dál...

Pořiďte si zahradní krb v podobě stavebnice

25.7.2017
 
Toužíte po pravidelném grilování na zahradě či terase? Není to nesplnitelné přání, pořiďte si zahradní krb. 
 

Číst dál...

Jak se používají vodní grily?

13.7.2017
 
Slyšeli jste někdy o vodním grilu? Pokud milujete grilování a chcete navíc jíst zdravě a chutně, pak byste měli zpozornět. Vodní grily nebo také grily s vodní lázní jsou naprostým hitem v oblasti grilování. Jakmile ochutnáte maso z vodního grilu, už nikdy nebudete chtít jiné. 
 

Číst dál...

Samozavlažovací květináč nejen na terasu

6.7.2017
 
Terasu nemusí tvořit pouze podlaha, střecha a pár kusů zahradního nábytku. Můžeme ji osvěžit i okrasnými květinami, nejlépe zasazenými do samozavlažovacích květináčů.
 

Číst dál...

Topné panely mají moderní design

29.6.2017
 
Čím dál častěji slýcháme o výhodách topení prostřednictvím infračervených vln. Jeho přednosti jsou nízké pořizovací náklady i provoz a nulová údržba. 
 

Číst dál...

Je vám zima na balkoně? Můžete tam mít teplo po celý rok

22.6.2017
 
Balkony v panelácích se v posledních letech mění ze skladiště harampádí v příjemné zelené zahrádky s posezením. Pořídit si vkusný zahradní nábytek není žádný problém. 
 

Číst dál...

Poznejte sálavé topení

21.6.2017
 
V současnosti existuje několik možností, jak si doma vytvořit tepelnou pohodu, ale většina z nich spotřebovává až příliš mnoho energie, což stojí peníze. Infra topení je ale jiné.

Číst dál...

Jak vybrat vertikutátor?

20.6.2017
 
Dosáhnout správné hustoty, délky a barvy pravého anglického trávníku není pouze záležitostí sekačky. K dokonalému travnatému povrchu je potřeba používat i vertikutátor.
 

Číst dál...

Jaké jsou moderní zdroje tepla?

19.6.2017

Díky elektrickému vytápění můžete ušetřit za vytápění nemalé částky. V podobě topných panelů se umisťuje na strop, pod podlahu zase používáme rohože a topné fólie či kabely.

Číst dál...

Znáte už infra topení?

16.6.2017
 
Infra topení je poměrně nový druh vytápění, které je schopno vytvořit u vás doma dokonalou tepelnou pohodu bez toho, aniž by vás to stálo moc peněz. Má ale i své stinné stránky.
 

Číst dál...

3 důvody, proč používat sálavé topení

15.6.2017
 
Princip sálavého vytápění patří mezi energeticky nejšetrnější varianty. Sálavé topení je ekologické a zdravotně nezávadné.
 

Číst dál...

Čím topit v malém prostoru?

14.6.2017
 
Šetříte ve svém malém bytě každičký centimetr volného místa? Problém s umístěním topení vyřešíte pořízením topných panelů, které se montují na stěnu nebo na strop. 
 

Číst dál...

Sálavé topení se podobá sluníčku

13.6.2017
 
V principu je sálavé topení známé dlouho,  v praxi se začalo uplatňovat až před dvaceti lety. Zatím není vytápění tímto způsobem příliš rozšířené. 
 

Číst dál...

Topné panely - zatopí vám obraz

12.6.2017

Topná tělesa pod oknem z litiny nebo modernější varianty s bílým plechem příliš parády doma neudělají. Vyberte si moderní topení, které je levné, zdraví prospěšné a vypadá dobře. 

Číst dál...

Infratopení: topte levně a zdravě

23.5.2017
 
Topíte na maximum a stejně máte neustále pocit, že je vám zima? Tepelnou pohodu v bytě zajišťuje účinná teplota okolních stěn, nikoliv vysoká teplota vzduchu, jak se domnívá většina lidí. Řešením je infratopení, které nabízí okamžitý a efektní účinek. 
 

Číst dál...

Příliš brzy na ústřední topení? Zkuste topné panely!

22.5.2017

Ochladilo se v létě nebo brzy na podzim a ještě je čas natrvalo zapínat kotel? Pomohou topné panely či jiná přenosná topidla. 
 

Číst dál...

Jak bojovat s plísní a vlhkostí v domě?

18.5.2017

Vlhkost a plíseň je okamžitě poté, co se v domě objeví, potřeba řešit. Obě věci jsou nejen nepříjemné, ale jde také o dost velký problém, především vytváří nevhodné klima a často i zdravotní problémy. 
 

Číst dál...

Jaký je rozdíl mezi infratopením a infrazářičem do koupelny

17.5.2017

Pojmy infrazářič a infratopení lidé dost často zaměňují. Jaký je mezi nimi rozdíl? Který typ se hodí na krátkodobé a který na dlouhodobé vytápění? 
 

Číst dál...

Sálavé topení ocení i alergici

16.5.2017

Topení elektřinou je sice příliš drahé, nicméně existují i levné alternativy. Elektrická sálavá topidla jsou velmi úsporná, zajišťují vysoký tepelný komfort a navíc se mohou pyšnit moderním designem. Vliv mají také na lidské zdraví a ocení je i alergici. 
 

Číst dál...

V čem je infratopení jedinečné?

15.5.2017
 
Technologie sálavého topení je stará desítky let. Původně se používala pouze pro lékařské účely. Infratopení má mnoho výhod a jde o nejlevnější způsob vytápění. 
 

Číst dál...

Jak na malou koupelnu?

11.5.2017
 
Rekonstruujete koupelnu? U malé koupelny v paneláku je často problém dispoziční řešení. I to se dá vyřešit výměnou radiátoru za infratopení v podobě zrcadla nebo vhodným barevným řešením obkladů. 
 

Číst dál...

Jak na sálavé teplo bez ztrát?

10.5.2017

 
Místo nevzhledných radiátorů můžete svůj byt či dům ozvláštnit moderním topením v podobě obrazů nebo přírodního kamene. Tepelné vlny přinesou ekologické i úsporné vytápění. 
 

Číst dál...

Jak vytápět domácnost levně a zdravě?

9.5.2017

Máte vždy obavy z nadcházející topné sezony? Častým řešením, jak rychle vytopit místnost, jsou elektrické přímotopy. Mají jednu velkou nevýhodu- jsou velmi drahým způsobem. Díky infra topení můžete topit elektřinou a přitom neutratit. 
 

Číst dál...

Jak vybrat infratopení?

5.5.2017

V domácnostech se čím dál častěji objevují topné panely. Ty na rozdíl od radiátorů neohřívají vzduch, ale předměty a osoby v jejich dosahu. Topení má efekt krbových kamen a vytváří příjemné teplo. 
 

Číst dál...

Čím topit na terase?

4.5.2017
 
Máte terasu, ale vzhledem k tomu, že není vytápěná, nemůžete si ji užívat i v chladnějším období? Díky moderním topidlům lze tento problém snadno vyřešit. 
 

Číst dál...

Topení viditelné skryté? Záleží na vašem vkusu

3.5.2017
 
Bez zdroje tepla se v našich zeměpisných šířkách rozhodně neobejdeme. Základní otázkou tedy je, jaký typ topení si vybrat. Možností je celá řada, ale i tak v domácnostech stále ještě převládají radiátory.
 

Číst dál...

Jak zabránit vzniku plísní v zimě

2.5.2017

Uchycení plísně v bytě není zrovna událost, která by stála za otevření šampaňského. Existují však preventivní metody, kterými můžete plísním předcházet.
 

Číst dál...

Co nám přinese infratopení?

28.4.2017

Stále častěji se dostáváme do situací, kdy je potřeba si přitopit. Když topit, proč si nepořídit infratopení, které je ekologické, úsporné a nenáročné na montáž?

Číst dál...

Infratopení je módním trendem

26.4.2017
 
Nejnovějším trendem v oblasti elektrického vytápění jsou infratopení. Topná tělesa v podobě obrazů, zrcadel či koule jsou velmi oblíbené. Tento typ vytápění je velmi úsporný. 
 

Číst dál...

Panely, které rozehřejí váš domov

24.4.2017

Hledáte domů nový topný systém, který bude natolik efektivní, že díky němu dokážete ušetřit značné sumy? Nehledejte v minulosti, hleďte dopředu.

Číst dál...

Levné teplo s nízkou spotřebou energie

21.4.2017

Infračervené topné panely nezruinují váš rodinný rozpočet vysokým účtem za elektřinu. 

Číst dál...

Nová generace vytápění

20.4.2017
 
Užívat si teplíčka i v zimě se může razantně prodražit, zvláště pokud používáte různé přímotopy a další neužitečné vytápěcí mechanismy.
 

Číst dál...

Infrapanely Wellina nabízí levné vytápění

19.4.2017

Infrapanely  rakouské značky Wellina jsou efektivní a spolehlivý způsob vytápění domácnosti. Oproti jiným systémům mají nízkou pořizovací cenu a také úsporu provozních systémů. 
 

Číst dál...

Znáte sálavé vytápění? Vytápění pomocí infrapanelů je zdravé!

18.4.2017
 
Hledáte řešení vytápění svého domu? Infrapanely jsou další z možností, jak přinést teplo do svého domova. 
 

Číst dál...

Novodobé možnosti vytápění

14.4.2017

Zimní měsíce nejsou jen ve znamení stavění sněhuláků, bruslení a lyžování. Je to čas, kdy se nám navyšuje rodinný rozpočet, jelikož je to i doba vytápění.
 

Číst dál...

Moderní tepelný zdroj

 
Pokud se vám dělají vrásky pokaždé, když přijde účet za vytápění, měli byste se poohlédnout po alternativě. 
 

Číst dál...

Jaké má infratopení vliv na člověka a jeho zdraví?

12.4.2017
 
Technologie infratopení je stará desítky let, u nás je populární po komerční stránce zhruba deset let. Jaký má vliv na člověka a jeho zdraví? 
 

Číst dál...

Topte levněji

11.4.2017
 
Vytvořit si doma v zimních měsících tepelnou pohodu je stěžejní. Ovšem tato pohoda nás může stát mnoho peněz. 

Číst dál...

Infratopení do dřevostavby

10.4.2017
 
Dřevostavba je velmi levným způsobem bydlení. Při výběru vytápění je možné sáhnout také po infra topení. Topný systém by měl šetřit naší peněženku. 
 

Číst dál...

Teplo do moderní koupelny

7.4.2017

 
V koupelně trávíme spoustu času, proto je potřeba, aby v ní bylo teplo. Je důležité si vybrat vhodné vytápění pro koupelny. 
 

Číst dál...

Topte moderně

6.4.2017

Vytápění plynem není zrovna levné, kolikrát se tak modlíme, aby zima byla mírná a my se mohli na jaře těšit na přeplatek z teplárny. Na to ale nelze spoléhat, mnohem účinějším řešením je volba nového druhu vytápění.

Číst dál...

Pohodu do domácnosti přinese také infrasauna

5.4.2017
 
Pohodu do domácnosti vám přinese nejen infra topení, ale také infrasauna. 

Číst dál...

Topte za malé peníze

4.4.2017

Platit každý měsíc horentní sumy za vytápění asi nebaví nikoho. Hlavní problém je ve zdroji tepla a tradiční plynové topení rozhodně spořivé není.

Číst dál...

Nové možnosti vytápění

3.4.2017 
 
Ušetřit za vytápění je snahou takřka všech českých domácností. Nejlevnější možností je teple se obléct a zimu trávit doma v kožichu. Pokud se ale nechcete vrátit zpátky do středověku, měli byste raději volit jiné řešení.
 

Číst dál...

Infratopení ocení alergici

 
Topit doma už nemusíte klasickým radiátorem. Topné panely jsou skvělou volbou. 
 

Číst dál...

Nástěnné infratopení

Nástěnné infrapanely jsou levnou a hezkou variantou vytápění domu.

Číst dál...

Stropní infratopení

Nenápadné panely, které sálavým teplem vyhřejí váš dům. Je vytápění pomocí infratopení efektivní? 
 

Číst dál...

Dejte sbohem radiátorům. Topit může zrcadlo i obraz

Nenápadné panely, které sálavým teplem vyhřejí váš dům. Je vytápění pomocí infratopení efektivní? 
 

Číst dál...

Možnosti vytápění domu

 
Čím vytápět dům je jednou z klíčových otázek. Je možné vybírat celou řadu kombinací - kotle, přímotopy či konvenční vytápění, infra panely, krby, tepelná čerpadla, solární kolektory a mnoho dalších. 
 

Číst dál...

10 tipů pro výběr infratopení

Co byste měli o výběru infratopení vědět?

Číst dál...

Vyplatí se infrapanely jako hlavní zdroj vytápění?

Zdá se vám vytápění elektřinou příliš nákladné? Se správně zvoleným zdrojem vytápění to tak být nemusí. 
 

Číst dál...

Infratopení je vhodné i do dětského pokoje

 
Zařizujete dětský pokoj? Místo klasického radiátoru můžete použít infratopení.  
 

Číst dál...

Díky infratopení budete mít levné teplo

Díky infratopení se nemusíte bát účtů za topení. 

Číst dál...

Kam se hodí a nehodí infrapanely?

Sálavé vytápění pomocí infrapanelů je velmi efektivní. Hodí se však skutečně všude?

Číst dál...

Infra topení a jeho vlastnosti

 
Moderní technologie dnes umožňují vytápění nejen pomocí konvenčních žebrových topení, ale existuje i mnohem elegantnější řešení, například v podobě infra panelů.
 

Číst dál...

Vše, co potřebujete vědět o infratopení

Podstatou infratopení je sálavá složka vycházející z topného média. 
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

|Pergoly|Přístřešky na auto|Dřevníky|Garáže|One Trade|Altány|Opěrné zdi|Hotové domy|Dlažba|Žumpy|Stínění|Vchodové stříšky|Fóliovníky|Skleníky|Zimní zahrady|Haly|Kontejnery|


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l